Powierzchnia
Cena
Pokoje
Więcej opcji
Rok budowy
Piętro
Dzielnice
Mieszkanie
Dom
Działka
Komercyjne

NOWY STANDARD

NA RYNKU

NIERUCHOMOŚCI

BOGATA OFERTA

NIERUCHOMOŚCI

NA SPRZEDAŻ

PAKIETY USŁUG

SKROJONE

NA MIARĘ

POMOC

W UZYSKIWANIU

KREDYTU

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

KLIENTA

SPECTROOM: KIERUJ SIĘ PROSTYMI ZASADAMI!

Jaka jest nasza wizja pośrednictwa nieruchomości?

Pragniemy zrealizować Twoją wizję własnego świata i otoczenia, w którym się znajdziesz. Sprzedaż, czy kupno , mieszkania, wiąże się z życiowymi zmianami i związaną z tym niepewnością o przebieg transakcji czy wybór lokalizacji. Dlatego pomóż sobie, wybierając agencję nieruchomości Spectroom i pozwól nam, przeprowadzić Cię przez ten etap bezpiecznie i z rozwagą.

Nie obawiaj się zmian

Obrót nieruchomościami można porównać do przechodzenia przez długi, wiszący most. Jeżeli przechodzisz przez niego sam, Twoje kroki mogą być bardzo niepewne, a przejście trwa długo i może być ryzykowne. Dodatkowo, w każdej chwili możesz napotkać trudności. W przypadku rynku nieruchomości mogą to być niepewni kupcy / sprzedający nieruchomości, problemy z uzyskaniem kredytu hipotecznego, brak kupców na mieszkanie / dom, problem z właściwą wyceną mieszkania i inne. Jeżeli natomiast ten sam most pokonujesz z kimś, kto wiele razy przemierzał tę samą drogę – masz gwarancję, że przez transakcję sprzedaży lub kupna lokalu przejdziesz sprawnie i bezpiecznie. To dzięki nam będziesz wiedział, na co musisz uważać podczas transakcji, a także, jakie okoliczności powinny wzbudzać Twoją czujność, a jakich nie musisz się zupełnie obawiać, ponieważ masz wsparcie najlepszych ekspertów w branży nieruchomości. Przez wiele mostów przeprowadziliśmy bezpiecznie wszystkich naszych Klientów.

Zespół specjalistów w każdym calu

Biuro Nieruchomości Spectroom istnieje na rynku trójmiejskim od 2015 roku. Od tego czasu skutecznie realizujemy transakcje obrotu nieruchomościami, poszerzając grono zadowolonych Klientów, którzy z zadowoleniem i bez obaw zmienili swoje otoczenie. Nasz zespół, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami, którzy pełnili funkcje menadżerskie i kierownicze w najlepszych agencjach Trójmiasta. To ogromne, wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w tej chwili i dzięki znajomości rynku możemy dokładnie przewidzieć zagrożenia i korzyści z dużą precyzją, na każdym etapie transakcji kupna lub sprzedaży domu czy mieszkania. Jesteśmy po to, by gwarantować Tobie i Twojej rodzinie komfort i bezpieczeństwo na drodze do nowego, lepszego życia. Pamiętaj, że w Spectroom o przebieg Twojej transakcji zadba kilku specjalistów: pośrednik, manager, doradca finansowy, notariusz, a także ubezpieczyciel. Z takim zespołem ekspertów możesz czuć się bardzo bezpiecznie! Cenimy szybkość, bezpieczeństwo i precyzję transakcji.


A Ty co wybierasz?


Powered by ProcessWire
Technologia + Wzornictwo  ADM-IT Piotr Młynarski