Powierzchnia
Cena
Pokoje
Więcej opcji
Rok budowy
Piętro
Dzielnice
Mieszkanie
Dom
Działka
Komercyjne

NOWY STANDARD

NA RYNKU

NIERUCHOMOŚCI

BOGATA OFERTA

NIERUCHOMOŚCI

NA SPRZEDAŻ

PAKIETY USŁUG

SKROJONE

NA MIARĘ

POMOC

W UZYSKIWANIU

KREDYTU

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

KLIENTA

Cena449000 zł
MiastoSopot
DzielnicaPrzylesie
Ulica23 Marca
Powierzchnia40
Ilość pokoi2
Piętro8 z 10
Rok budowy0
Nr ofertySP204619186
2
40
449000
Opiekun oferty: Iwona Hirsz, 735970038Zapytaj o ofertę

Opis nieruchomości

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w Sopocie w odległości 1,5 km od ulicy Monte Cassino. Mieszkanie jest po remoncie generalnym i zlokalizowane na 8 z 10 pięter wieżowca z windą. Oba pokoje są bardzo słoneczne i o ekspozycji wschodniej.

Mieszkanie ma wymienione instalacje elektryczną i wodną, a na podłogach wyłożone panele lub terakotę. Wszystkie meble jak i sprzęt AGD są nowe i ujęte w cenie mieszkania. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz i nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego.

Spółdzielnia przewiduje na rok 2018 gruntowną termomodernizację budynku, która obejmować ma m.in. następujące przedsięwzięcia: 

- docieplenie ścian zewnętrznych,
- docieplenie stropu dachu i piwnicy,
- wymianę okien w pomieszczeniach piwnicznych,
- modernizacją instalacji cieplnych,
- wymianę źródeł światła na energooszczędne,
- przebudowę i powiększenie balkonów.

Szczegółowe plany związane z modernizacją budynku jak i wizualizacje graficzne efektów końcowych znaleźć można na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej Przylesie.

Opłaty miesięczne wynoszą 380 zł (łącznie z ogrzewaniem i wodą), aczkolwiek mieszkanie jest bardzo ciepłe i w zimie praktycznie nie wymaga dogrzewania (można liczyć na zwroty).

Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokal nadaję się zarówno do celów mieszkalnych jak i pod wynajem długo- lub krótko terminowy. W ciągu roku można wynajmować mieszkanie studentom lub osobom pracującym, a w wakacje - letnikom.

Atrakcyjna lokalizacja zapewnia możliwość szybkiego dojścia do ulicy Monte Cassino (1500 m) jak i sopockiego molo. W bezpośredniej bliskości osiedla znajdują się sklepy, apteki, pizzerie, restauracje, przedszkole, basen, itp. Dla niezmotoryzowanych jest też możliwość korzystania z przystanku autobusowego (1 min).

Marzysz o takim mieszkaniu, jak to?
Sprawdź, jak będzie w nim wyglądała Twoja wizja życia!

Umów się na prezentację, a jeżeli się zdecydujesz, z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez zakup tej nieruchomości szybko, precyzyjnie i bezpiecznie, a także pomożemy Ci uzyskać kredyt i załatwić niezbędne formalności bez prowizji.

Kieruj się prostymi zasadami - wybierz Spectroom!
Powered by ProcessWire
Technologia + Wzornictwo  ADM-IT Piotr Młynarski