Powierzchnia
Cena
Pokoje
Więcej opcji
Rok budowy
Piętro
Dzielnice
Mieszkanie
Dom
Działka
Komercyjne

NOWY STANDARD

NA RYNKU

NIERUCHOMOŚCI

BOGATA OFERTA

NIERUCHOMOŚCI

NA SPRZEDAŻ

PAKIETY USŁUG

SKROJONE

NA MIARĘ

POMOC

W UZYSKIWANIU

KREDYTU

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

KLIENTA

Cena120000 zł
MiastoPrzyjaźń
Dzielnica
UlicaChabrowa
Powierzchnia1038
Ilość pokoi0
Piętro0 z 0
Rok budowy0
Nr ofertySP226599
0
1038
120000
Opiekun oferty: Dorota Rainko, 606812003Zapytaj o ofertę

Opis nieruchomości

Tylko u Nas
Działka o powierzchnia 1038 m2  nr 143/31 ( na mapie jeszcze stare oznaczenie 515)przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą przy ul Chabrowej.

Położenie działki między kościołem a szkołą. W sąsiedztwie kilka domów wybudowanych po 2012 roku.
W bardzo bliskiej okolicy gospodarstwo rolne z możliwością zakupu płodów rolnych.( marchew, ziemianki, kapusta, owoce, jajka)

Uzbrojenie: wodociąg, prąd i gaz

Lokalizacja: W miejscowości Przyjaźń znajduje się szkoła podstawowa/gimnazjum, nowy plac zabaw dla dzieci, przedszkole, kościół, 4 sklepy spożywcze. Doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi zarówno z Gdańska jak i Żukowa szukających przestrzeni, lasu, jeziora a także możliwości szybkiego dojazdu do Gdańska.
Do szkoły 8 min piechotą.

Łatwy i szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta ( ok. 10 min. samochodem ), do drogi łączącej Żukowo z Gdańskiem ok. 1,5km, do Żukowa i Kolbud ok 4 km..
W bezpośredniej bliskości sklep + przystanek autobusowy. Już w 2017 roku rozpocznie się budowa drogi Kartuskiej i Obwodnicy Metropolitalnej które to będą przechodzić w odległości obok Przyjaźni w stronę Glincza. Zatem dojazd do obwodnicy i Gdańska będzie błyskawiczny.

Komunikacja:Przez miejscowość przejeżdża linia autobusowa GRYF 806 co ułatwia sprawny dojazd do Gdańska, Kartuz lub Żukowa. Jeżdżą specjalne autobusy zawożące dzieci do szkoły przystanek 300 m2 od działek. Prawdopodobnie w niedługim czasie zacznie funkcjonować linia autobusu czerwonego w stronę Gdańska Wrzeszcza


Powered by ProcessWire
Technologia + Wzornictwo  ADM-IT Piotr Młynarski