Powierzchnia
Cena
Pokoje
Więcej opcji
Rok budowy
Piętro
Dzielnice
Mieszkanie
Dom
Działka
Komercyjne

NOWY STANDARD

NA RYNKU

NIERUCHOMOŚCI

BOGATA OFERTA

NIERUCHOMOŚCI

NA SPRZEDAŻ

PAKIETY USŁUG

SKROJONE

NA MIARĘ

POMOC

W UZYSKIWANIU

KREDYTU

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

KLIENTA

Cena69000 zł
MiastoPrzyjaźń
Dzielnica
UlicaChabrowa
Powierzchnia786
Ilość pokoi0
Piętro0 z 0
Rok budowy0
Nr ofertySP334008996
0
786
69000
Opiekun oferty: Dorota Rainko, 606812003Zapytaj o ofertę

Opis nieruchomości

Działka o powierzchnia 786 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą przy
ul Chabrowej.

Położenie działki między kościołem a szkołą. W sąsiedztwie kilka domów wybudowanych po 2012 roku.
W bardzo bliskiej okolicy gospodarstwo rolne z możliwością zakupu płodów rolnych.( marchew, ziemianki, kapusta, owoce, jajka)

Uzbrojenie: wodociąg, prąd i gaz na wiosnę 2016 roku.

Lokalizacja: W miejscowości Przyjaźń znajduje się szkoła podstawowa/gimnazjum, nowy plac zabaw dla dzieci, przedszkole, kościół, 4 sklepy spożywcze. Doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi zarówno z Gdańska jak i Żukowa szukających przestrzeni, lasu, jeziora a także możliwości szybkiego dojazdu do Gdańska.
Do szkoły 8 min piechotą.

Łatwy i szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta ( ok. 10 min. samochodem ), do drogi łączącej Żukowo z Gdańskiem ok. 1,5km, do Żukowa i Kolbud ok 4 km..
W bezpośredniej bliskości sklep + przystanek autobusowy. Już w 2017 roku rozpocznie się budowa drogi Kartuskiej i Obwodnicy Metropolitalnej które to będą przechodzić w odległości obok Przyjaźni w stronę Glincza. Zatem dojazd do obwodnicy i Gdańska będzie błyskawiczny.

Komunikacja:Przez miejscowość przejeżdża linia autobusowa GRYF 806 co ułatwia sprawny dojazd do Gdańska, Kartuz lub Żukowa. Jeżdżą specjalne autobusy zawożące dzieci do szkoły przystanek 300 m2 od działek. Prawdopodobnie w niedługim czasie zacznie funkcjonować linia autobusu czerwonego w stronę Gdańska Wrzeszcza


Oferta tylko w naszym biurze.
Serdecznie zapraszam do prezentacji Rainko Dorota 606-812-003

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Spectroom jest wyłącznym właścicielem zamieszczonych zdjęć i opisów. Kopiowanie ich w całości lub fragmentach jest zabronione zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Powered by ProcessWire
Technologia + Wzornictwo  ADM-IT Piotr Młynarski