Powierzchnia
Cena
Pokoje
Więcej opcji
Rok budowy
Piętro
Dzielnice
Mieszkanie
Dom
Działka
Komercyjne

NOWY STANDARD

NA RYNKU

NIERUCHOMOŚCI

BOGATA OFERTA

NIERUCHOMOŚCI

NA SPRZEDAŻ

PAKIETY USŁUG

SKROJONE

NA MIARĘ

POMOC

W UZYSKIWANIU

KREDYTU

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

KLIENTA

Cena741195 zł
MiastoGdańsk
DzielnicaWrzeszcz
Ulica
Powierzchnia76
Ilość pokoi3
Piętro1 z 2
Rok budowy1900
Nr ofertySP664736
3
76
741195
Opiekun oferty: Paulina Barańska, 735970038, 533432555Zapytaj o ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięknej zabytkowej kamienicy w centrum Wrzeszcza i składa się z trzech pokoi, w tym jednego większego z miejscem na aneks kuchenny, oraz łazienki, która pomieści zarówno wannę jak i prysznic. Mieszkanie jest bardzo jasne i z ekspozycją południowo-wschodnią, a duże okna zapewniają dostęp dużej ilości światła przez cały dzień. Mieszkanie posiada też miejskie ogrzewanie, które zostało przyłączone podczas remontu, i co uchodzi za prawdziwą rzadkość w zabytkowych budynkach tego typu.

Kamienica pochodzi z początku XX wieku i przeszła ostatnio gruntowny remont elewacji i w zgodzie z zaleceniami konserwatora. Po kompletnym remoncie jest też samo mieszkanie, której odnowienie obejmuje m.in. rekonstrukcję stolarki okiennej, renowację i rekonstrukcję drzwi wraz z wymianą szkieł witrażowych, renowację oraz rekonstrukcję sztukaterii na sufitach i balustrady balkonowej, montaż parkietu dębowego, wykonanie nowych przewodów wentylacyjnych do kominów, wykonanie nowego przyłącza cieplnego do centralnego ogrzewania miejskiego oraz wymianę wszystkich instalacji elektrycznych. Podczas remontu użyte zostały wyłącznie materiały wysokiej jakości, a wygląd mieszkania został odtworzony na podstawie jego cech historycznych i w zgodzie z zaleceniami konserwatora zabytków.

Doskonała lokalizacja mieszkania zapewnia łatwy i szybki dostęp do transportu miejskiego i kolejowego. W pobliżu znajdują się pętla autobusowa, przystanek tramwajowy oraz dworzec PKP obsługujący zarówno pociągi podmiejskie, w tym SKM i PKP, oraz pociągi dalekobieżne. Mieszkanie znajduje się również w pobliżu trzech dużych centrów handlowych, tj. Galerii Bałtyckiej, Galerii Metropolia, C.H. Manhattan, jak i licznych sklepów spożywczych, lokali gastronomicznych oraz punktów usługowych, takich jak zakłady fryzjerskie i salony kosmetyczne. W bliskiej okolicy znajduje się też kościół.

Warto wspomnieć o dobrze zorganizowanej wspólnocie mieszkaniowej i niekonfliktowych sąsiadach, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie nieruchomości na co dzień.

Nieduży czynsz na poziomie 290 zł (wraz z funduszem remontowym) + koszty ogrzewania i prądu.

Mieszkanie doskonale nada się do potrzeb typowo mieszkalnych, jak i na firmowe biuro, dla którego prestiżowa lokalizacja i zabytkowy charakter kamienicy z pewnością będą dużymi walorami.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Marzysz o takim mieszkaniu, jak to?
Sprawdź, jak będzie w nim wyglądała Twoja wizja życia!

Umów się na prezentację, a jeżeli się zdecydujesz, z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez zakup tej nieruchomości szybko, precyzyjnie i bezpiecznie, a także pomożemy Ci uzyskać kredyt i załatwić niezbędne formalności bez prowizji.

Kieruj się prostymi zasadami - wybierz Spectroom!
Powered by ProcessWire
Technologia + Wzornictwo  ADM-IT Piotr Młynarski