Powierzchnia
Cena
Pokoje
Więcej opcji
Rok budowy
Piętro
Dzielnice
Mieszkanie
Dom
Działka
Komercyjne

NOWY STANDARD

NA RYNKU

NIERUCHOMOŚCI

BOGATA OFERTA

NIERUCHOMOŚCI

NA SPRZEDAŻ

PAKIETY USŁUG

SKROJONE

NA MIARĘ

POMOC

W UZYSKIWANIU

KREDYTU

KOMPLEKSOWA

OBSŁUGA

KLIENTA

SPECTROOM: KIERUJ SIĘ PROSTYMI ZASADAMI!

HOME STAGING

Masz tylko 5 sekund, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie!

Co można zrobić, aby szybko sprzedać nieruchomość? Profesjonalna sprzedaż mieszkań i domów, to nie tylko zysk, strategia i bezpieczeństwo, ale również opanowana do perfekcji sztuka wywierania wpływu na ludzkie uczucia, które z kolei są podstawą do podjęcia decyzji o zakupie mieszkania lub domu. Prosty sposób na szybką sprzedaż nieruchomości ? Przygotowanie mieszkania tak, aby potencjalny klient mógł w nim stworzyć wizję swojego nowego życia.

Home Staging, to usługa profesjonalnego przygotowania mieszkania do sprzedaży, która niewiele kosztuje, a znacznie skraca czas znalezienia klientów.
Wybierz profesjonalną obsługę w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości Spectroom, a my sprawimy, że Twój dom / mieszkanie wyróżni się spośród setek innych ofert i podbije serca nawet najbardziej sceptycznie nastawionych klientów!

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Zakupiłeś nową nieruchomość i chcesz ją wykończyć profesjonalnie oraz z pomysłem? Cenisz sobie oszczędność czasu i pieniędzy, a jednocześnie zależy Ci na gwarancji jakości?

Wybierz usługę „Wykończenie Pod Klucz” jeżeli:

1. Chcesz mieć pewność, że środki, które przeznaczysz w remont mieszkania / domu zostaną dobrze zainwestowane.
2. Chcesz oszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na poszukiwania i porównywanie cen wszystkich producentów – bardzo dobrze znamy branżę budowlaną i wiemy, gdzie szukać najlepszych i najtańszych materiałów.
3. Chcesz oszczędzić pieniądze – stawiamy na sprawdzonych i najbardziej efektywnych wykonawców, którzy szybko i profesjonalnie wykończą Twoją nieruchomość, aby Twoja rodzina mogła cieszyć się ciepłym, nowoczesnym i przytulnym domem.

Jakość, oszczędność i proste rozwiązania

Decydując się na usługę Biura Nieruchomości Spectroom, wybierasz zysk i pewność, że Twoje mieszkanie zostanie wykończone w najwyższym standardzie, w stosunku do zaangażowanego kapitału. Stawiamy na proste rozwiązania, które w rękach profesjonalistów tworzą spektakularne efekty.

INWESTYCJE

Myślisz o zakupie mieszkania w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni pod wynajem i chciałbyś, aby wybrana nieruchomość nie była tylko lokatą kapitału, ale również produktem inwestycyjnym o wysokiej stopie zwrotu?

Pomożemy Ci!

Branża nieruchomości zmienia się bardzo szybko i nie znając aktualnych trendów wśród populacji oraz aktualnych badań trójmiejskiego rynku, możesz mało trafnie zainwestować swoje pieniądze. Jeżeli chcesz, aby Twoja transakcja była bardzo zyskowna, skorzystaj z pomocy eksperta w dziedzinie obrotu nieruchomościami, który zna analizy ostatnich lat działania rynku mieszkaniowego w Trójmieście oraz jest w stanie przewidzieć, jak planowo będzie on się rozkładał przez kolejne lata. Twój doradca pomoże Ci określić, czy lepiej kupić mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, Przymorze, Zaspa, a może Żabianka, czy jednak w tym roku warto zainwestować w południową część Gdańska – Chełm, Orunia, Kowale, Szadółki i inne.

Osiągnij szczyt finansowych możliwości!

Wybierając współpracę z pośrednikami nieruchomości Spectroom, decydujesz się na działania oparte na dewizie „inwestuj mniej – zyskuj więcej”, co oznacza, że z pomocą naszych specjalistów inwestujesz swoje pieniądze tylko w pewne i dochodowe nieruchomości, niezależnie od kapitału, który chcesz zainwestować.

Wybierz profesjonalistów w trójmiejskiej branży nieruchomości i ciesz się urodzajem pasywnych dochodów!

Powered by ProcessWire
Technologia + Wzornictwo  ADM-IT Piotr Młynarski